Bezpieczeństwo przede wszystkim! Wezwanie do sprawdzenia poduszek lawinowych 3.0

data dodania: 26.02.2018

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Mammut wzywa klientów do sprawdzenia czy poduszka lawinowa Airbag System 3.0 została poprawnie zainstalowana w zakupionych przez nich plecakach.

Bezpieczeństwo i jakość produktów są podstawowym priorytetem dla firmy Mammut. Dlatego też, Mammut prosi właścicieli plecaków Mammut avalanche airbags generacji 3.0 by sprawdzili jak ułożona jest linka uchwytu zwalniającego, by mieć pewność, że ich sprzęt działa prawidłowo.

Wszyscy klienci posiadający generację 3.0 poduszki lawinowej (uchwyt w kolorze neon orange) z sezonów: Zima 16/17 oraz Zima 17/18 są proszeni o sprawdzenie ich według poniższej instrukcji lub skontaktowanie się z działem obsługi klienta firmy Mammut.

Nie dotyczy to plecaków lawinowych z poprzednich sezonów (uchwyt zwalniający w kolorze czerwonym). Problem z instalacją można łatwo zidentyfikować i naprawić.

 

W pewnych przypadkach nieprawidłowa instalacja system mogła spowodować znaczące zgięcie linki uchwytu zwalniającego. Co mogło mieć negatywny wpływ na działanie poduszki powietrznej po powtórnym uruchomieniu. Jeżeli zauważyłeś problem opisany w instrukcji prosimy popraw to natychmiast zgodnie z poniższą instrukcją. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Mammut.

Dziękujemy za reakcję na wezwanie w sprawie kontroli.

Pamiętajmy: Bezpieczeństwo przede wszystkim!!!

 

Z poważaniem,

Mammut Sports Group

Instrukcja sprawdzenia poduszki lawinowej.

 


wróć do wszystkich newsów